Lindo Estudio Em Condominio No Sudoeste
| Bezpłatne Wi-Fi Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Zameldowanie/ Wymeldowanie Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie |
| Klimatyzacja | Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
1-pokojowy Lindo Estudio Em Condominio No Sudoeste Brasília jest położony jedynie 1 km od takich obiektów jak Águas Claras Shopping, w ciągu prawie 5 min jazdy od stacji metro Arniqueiras. Apartament może pomieścić maksymalnie 2 osób.
Niedaleko od apartamentu leży popularne miejsce turystyczne Águas Claras. Taguaparque jest w prawie 3 km.
W obiekcie noclegowym Goście mają do dyspozycji miejsce do siedzenia z klimatyzacją. Ten apartament zapewnia zmywarkę. Ponadto w łazience znajduje się suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.
Lindo Estudio Em Condominio No Sudoeste oferuje udogodnienia z wyżywieniem we własnym zakresie, takie jak pełnowymiarowa kuchnia, a także jadalnia i prywatna jadalnia.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
- Przyjazny zwierzętom
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Taras
- Stół
- Pralka
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Zasłony
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Lindo Estudio Em Condominio No Sudoeste obejmuje kuchnię?
Tak, Lindo Estudio Em Condominio No Sudoeste oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Ilu gości pomieści Lindo Estudio Em Condominio No Sudoeste?
W Lindo Estudio Em Condominio No Sudoeste może zostać zakwaterowanych maksymalnie 2 odwiedzających. - ❓
Czy w Lindo Estudio Em Condominio No Sudoeste jest pralnia?
Lindo Estudio Em Condominio No Sudoeste oferuje pralkę.